Organik Günler

Zayıflatan Soda Ayran Limon Karışımı

Zayıflatan Soda Ayran Limon Karışımı

Göbek eriten, kilo vermeye yardımcı çok sağlıklı bir kür. (Maden Suyu) Soda, ayran, limon ile zayıflama karışımı hazırlayın…

Metabolizma hızını artırarak göbek ve çevresindeki yağlardan 2 haftada kurtulabilirsiniz. Soda, ayran ve limon ile hazırlayacağınız karışım sayesinde yağlarınızı yakın ve yaza formda girin..

SODA (MADEN SUYU): İçerisinde çok zengin mineral kaynağı vardır. Bu mineraller hazmı kolaylaştırıyor ve metabolizma hızını artırıyor. Bu da zayıflamaya yardımcı oluyor. AYRAN: Tok tutucu özelliği sayesinde geç acıkmanızı sağlıyor. LİMON: Vücuda enerji verecektir. Vücutta birikmiş yağları parçalayarak dışarı atar. Yağlanmayı önler ve yağ yakıcı, zayıflatıcı özelliği ile bilinir.

Deneyen bir çok kişinin oldukça memnun kaldığı bu sodalı limonlu ayran kürü metabolizmayı hızlandırıyor ve yağ yakımını kolaylaştırıyor. 2 hafta boyunca düzenli olarak uygulandığı takdirde göbek ve bel bölgesindeki yağları yakıyor ve incelme sağlıyor. Maden suyu , limon ve ayran ile hazırlanan bu kürün detaylı tarifini ve uygulanışını yazımızın devamında bulabilirsiniz…

2 Haftada Göbek Eriten ve Zayıflatan Soda Limon Ayran Kürü Nasıl Hazırlanır?

Malzemeler:

+ 3 yemek kaşığı yoğurt ( yarım yağlı veya light yoğurt)

+ 1 şişe soda (maden suyu) (200 ml)

+ Yarım limonun suyu

Göbek Eriten Kür Nasıl Hazırlanır?

İlk olarak büyük bir kabın içerisine 3 yemek kaşığı yoğurdu ekleyin. Ardından yarım limon suyunu yoğurda ilave edin. Son olarak 1 şişe maden suyunu yavaş bir şekilde karıştırarak karışıma ekleyin. Eğer hızlı bir şekilde maden suyunu dökerseniz köpürüp taşabilir. Maden suyunu da ekledikten sonra karışımımız hazır. Peki bu karışımı nasıl uygulamalıyız?

Soda Ayran Limon Zayıflama Kürü Nasıl Uygulanır?

Hazırladığınız bu kürü 2 hafta boyunca her gün kahvaltıdan yarım saat önce aç karnına ve gece yatmadan önce tüketebilirsiniz. Bu kürü uyguladığınız süreçte diyetle birlikte desteklerseniz en kısa sürede daha verimli sonuç alırsınız.

Bu kürün en önemli özelliği göbek yağlarını eriterek zayıflamaya katkı sağlaması. Bir diğer önemli faydası ise bağırsakları çalıştırması. Bağırsaklar verimli çalışırsa kilo vermenizde daha kolay olacaktır. Ayrıca yoğurt da cildinizin güzel bir görünüme kavuşmasını sağlar. 2 hafta sonrasında eğer küre devam etmek isterseniz 4-5 gün ara vermenizi tavsiye ederiz. Ara verilmediğinde kür etkisini azaltabilmektedir.

Soda ayran limon karışımı yapanların yorumlarını, öneri ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Sağlıcakla formda kalın…


-------- Sponsorlu --------

OrganikAbla

Organik, Doğal ve Sağlıklı Yaşam Günlerine beraber ilerlemek için makalelerimi takip edin... Birlikte organik yaşama sımsıkı tutunalım.

4 comments

  • soda ayran limon karışımının tüketim miktarı belirtilmemiş, örneğin kahvaltıdan önce hazırlanan karışım bir defada mı tüketilecek akşam yatmadan önce için aynı karışım tekrar mı hazırlanacak

  • verilen tarif bi kerelik. Her öğün yeniden yapıyorsunuz. Ben yapıyorum işe yarıyor gerçekten.