Organik Günler

Yumurta Çatlatıcı Hamile Kalma Kürü

Yumurta Çatlatıcı Hamile Kalma Kürü

Hamile Kalmak İsteyen Kadınlar Buraya! Kuru İncir ile hazırlanan Yumurta Çatlatıcı Hamile Kalmayı Kolaylaştırıcı mucizevi bir İbrahim Saraçoğlu Kürü tam size göre bir yöntem…

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hocamızın hamile kalmak isteyip kalamayan bayanlarımız için önerdiği içerisinde kuru incir bulunan 2 farklı hamile kalma kürü bulunmaktadır. Bu kürlerden bir tanesi kan yapıcı diğeri ise yumurta çatlatıcı özelliğe sahiptir.

İncir kürünü düzenli kullanan bayanlarımız sonucundan oldukça memnun. Hamile kalmak Allah’ın bizlere sunduğu bir mucize. Eğer hamile kalmada problem yaşıyorsak ilk olarak bitkisel takviyelere önem vermemiz, bitkilerin mucizelerinden faydalanmamız güzel sonuçlara ulaşmamızı sağlayacaktır.

1. KÜR – Hamile Kalma Kürü: Kan Yapıcı İncir Kürü (İbrahim Saraçoğlu Tarifi)

Malzemeler:

8-9 adet kuru incir

Yarım litre su

Hamile Kalmak İçin İncir Kürü Nasıl Hazırlanır?

Nasıl Yapılır: İlk olarak yarım litre klorsuz su kaynatılır. Kaynayan suyun içerisine kuru incirler ilave edilir. İncirleri ilave ettikten sonra ağzı kapalı bir şekilde 7-8 dakika daha kadar kaynatılır. Ardından ocağın altı kapatılır ve ılıması için bir müddet bekletilir. Karışım ılıdıktan sonra süzülür. Gün içinde öğünlerden yaklaşık 10-15 dakika önce aç karnına 3 seferde içilir.

Bu hamile kalma kürünü 21 gün uyguladıktan sonra 7 gün ara verin. 7 gün aradan sonra tekrar bir 21 gün uygulayın. Yani toplamda ara verdiğiniz 7 gün hariç 42 gün boyunca uygulamış olacaksınız. İncir kürünü her seferinde taze olarak hazırlayın. Suyun içerisine atmadan önce eğer dışında beyaz pudrası var ise önce güzelce yıkayın ardından ikiye bölerek suyun içine atın.

2. KÜR – Yumurta Çatlatan Hamile Kalma Kürü “İncir Kürü” (İbrahim Saraçoğlu Tarifi)

Malzemeler:

15-16 adet kuru incir

1 litre su

Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Yumurta Çatlatıcı Kürün Yapılışı;

Nasıl Yapılır: İlk olarak 1 litre klorsuz suyu kaynatın. Ardından incirleri ilave edin ve 20 dakika daha ağzı kapalı olarak kaynatın. 20 dakika sonra ocağın altını kapatın ve ılımasını bekleyin. Karışım ılıdıktan sonra süzerek içebilirsiniz. Gün içinde 3 kere öğünlerden yaklaşık 10-15 dakika önce aç karnına için.

İncir kürünü 25 gün uygulayıp 7 gün ara verin ardından 25 gün daha uygulayın. Yani 7 gün ara hariç toplam 50 gün uygulayacaksınız. Bu kürü de her gün taze olarak hazırlayın. Suyun içerisine atmadan önce eğer dışında beyaz pudrası var ise önce güzelce yıkayın ardından ikiye bölerek suyun içine atın.

Not: Bu kürü prolaktin yüksekliği olan kişilerin kullanması önerilmemektedir. İbrahim Saraçoğlu’nun veya diğer uzman kişilerin önerdiği hamile kalma kürü hakkında bilgi ve tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.


-------- Sponsorlu --------

OrganikAbla

Organik, Doğal ve Sağlıklı Yaşam Günlerine beraber ilerlemek için makalelerimi takip edin... Birlikte organik yaşama sımsıkı tutunalım.

4 comments