Organik Günler

Yağ Yaktıran Karışım Sumaklı Yoğurt Kürü

Sumaklı Yoğurt Kürü

Sumaklı Yoğurt Kürü ile Hızlı Zayıflama, Yağları Yakma Diyeti Nasıl Yapılır?

Unutmamalıyız ki en sağlıklı kilo verme yöntemi evde doğal yöntemlerle hazırladığımız kürleri uygulamaktır. Zayıflama ilaçlarına yönelmek sağlıklı bir tercih olmayacaktır. Yağları hızlı yakan kilo vermeye yardımcı bir yöntemde sumaklı yoğurt kürü dür.

YAĞ YAKICI SUMAK YOĞURT KARIŞIMI NASIL ZAYIFLATIYOR, FAYDALARI NEDİR?

YOĞURT ETKİSİ: Yoğurt tek başına yağ yakmayı hızlandıran protein ve kalsiyumları içerir. Ayrıca bağırsak sağlığı için faydalı bakteriler barındırır. Doyurucu bir besindir tokluk hissi verir. SUMAK ETKİSİ: Sumak ise bağırsakları temizler ve ödem atmada yardımcıdır. Gaz söktürücü özelliği vardır, vücuttan toksinleri atmada oldukça etkilidir. Ayrıca iştah kontrolünde de etkilidir. Yoğurt gibi tokluk hissi verme özelliğine sahiptir bu sayede çok yemek yemenin önüne geçer. Daha önceki yazımızda pul biber zerdeçal ile hazırlanan yoğurt kürü tarifimizi de paylaşmıştık. Dilerseniz o gönderiye de göz atabilirsiniz.

Yoğurt ve sumak bu özellikleri sayesinde birleştiklerinde mucizevi bir yağ yakıcı etki gösterir. Düzenli bir şekilde belirli bir süre tüketildiğinde istediğiniz sonucu alacaksınız.

Yağ Yakan Sumaklı Yoğurt Kürü Nasıl Yapılır?

Zayıflatıcı ve yağ yakıcı sumak kürünü evinizde kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.
Malzemeler: 1 kase yoğurt (Ev yapımı yoğurt tercih etmenizi tavsiye ederiz.), 1 tatlı kaşığı sumak, 1 dilim limonun suyu

Yoğurt Sumak Kürü Hazırlanışı: Malzemelerin tamamını bir kasenin içerisine koyun ve karıştırın. Yatmadan yarım saat önce tüketin. Sumak kürünü yedikten sonra üzerine 1 bardak ılık suyu yudum yudum için. Yoğurtlu sumak kürünü gündüz ara öğün olarak da tüketebilirsiniz. Akşam yemeklerinden 1 saat önce aç karnına tükettiğinizde yağ yakıcı etki gösterir ve akşam yemeklerinizde daha az yemek yemenizi sağlayacaktır.  Yoğurtlu sumak kürünü düzenli olarak yapmanız önemlidir. Bir iki defa yapıp işe yaramıyor diye bırakmayın. Alışkanlık haline getirin.


-------- Sponsorlu --------

OrganikAbla

Organik, Doğal ve Sağlıklı Yaşam Günlerine beraber ilerlemek için makalelerimi takip edin... Birlikte organik yaşama sımsıkı tutunalım.