Organik Günler

Tiroidin Olumsuz Etkilerinden Kurtaran Bitki


Sürekli kilo alıyorsanız, yorgunluk haliniz sürekli bir hal aldıysa ve daha çabuk öfkeleniyorsanız sebebi yalnızca stres olmayabilir. Hormon eksikliğiyle karşı karşıya olabilirsiniz. Eğer bunu önlemek istiyorsanız doğal besin takviyeleri alabilirsiniz.

Maca kökü; hipofiz bezini ve hipotalamusu uyarır. Böylelikle vücudun hormon dengesi düzenlenir. Yersiz duygu değişimleriniz olduğunu hissediyorsanız vakit kaybetmeden bir endokrin uzmanına danışmalısınız.

Menopoz başlangıç sürecinde kadınların hormon dengesi karmakarışık bir hal alır ve çeşitli duygu bozukluklarının yaşanmasına sebep olur.

Maca kökünün sağlayacağı doğal hormon terapisi çoğu reçeteli ilaçtan da daha etkilidir. Düzenli kullanıldığında hormon dengeniz düzenli bir hal alır ve sorunlarınız azalır. Daha sakin, tatlı krizi olmadan ve enerjili de bir ruh haliniz olacak.

Maca kökünü; çay formunda ya da pişmiş yemeklerinize ekleyerek kullanabilirsiniz. Yarım tatlı kaşığı maca kökünü bir bardak sıcak suyla karıştırıp içmenizi tavsiye ediyoruz.

Maca kökünü sıcak ortamlarda saklamamalısınız.


-------- Sponsorlu --------

OrganikAbla

Organik, Doğal ve Sağlıklı Yaşam Günlerine beraber ilerlemek için makalelerimi takip edin... Birlikte organik yaşama sımsıkı tutunalım.