Tilya Kürü

Tilya Kürü (Altın otu, Kuşburnu ve Ihlamur)

Ihlamur, Altın Otu ve Kuşburnu ile hazırlanan tilya kürü yağ yakarak zayıflamanıza yardımcı oluyor. İşte zayıflamak isteyenlere, hamilelik sonrası kilo vermeye çalışanlara yağ yakıcı Tilya kürü tavsiyesi…

Tilya kürü sayesinde hızlı bir şekilde yağ yakarak zayıflamak mümkün.  İbrahim Saraçoğlu’nun da tavsiye ettiği Tilya kürü tamamen doğal olması nedeniyle gönül rahatlığıyla uygulayacağınız bir kürdür. Tilya bir çoğumuzun ilk defa duyduğu bir bitki olabilir. Aslında kış ıhlamuru ani bildiğimiz ıhlamur olarak bilinmektedir.

Oluşan Fazla Kilolara Karşı veya Kilo vermek, Zayıflamak isteyenlere Ihlamur Kuşburnu ve Altın Otu ile hazırlanan Tilya Kürünü Öneriyor

Tilya Kürü Hazırlamak için Gerekli Malzemeler:

★ 10-12 adet kuşburnu

★ 2 tutam ıhlamur

★ 5 gram altın otu

★ 3 buçuk bardak su (750 ml)

Tilya Kürü Nasıl Yapılır?

Hazırlanışı: Öncelikle 750 ml suyu kaynatalım. Kaynamış olan bu suya kuşburnu, ıhlamur ve altın otunu da ilave edelim. Tüm malzemeleri karıştırdıktan sonra yaklaşık 8-9 dakika kaynamaya bırakalım. Ardından ocağın altını kapatalım ve çayımızı ılımaya bırakalım.

Hazırlamış olduğunuz bu çayı gün içerisinde 2 defa tüketmenizi öneririz. Fakat ilk çayı içtikten 6 saat sonra ikinci çayınızı içmeniz gerekmektedir. Bu kür bu şekilde daha etkili sonuçlar verecektir. Tilya Kürü sayesinde yağ metabolizmanızı düzenleyerek yağ yakımını hızlandırır ve hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Tilya Kürü ile Zayıflayanlar

Düzenli kullanıldığında çok etkili sonuçlar vermektedir. Bir kullanıcımız tilya kürünü 2 hafta düzenli kullanımında 3 kilo verdiğini ve tüm kilo problemi olanlara tavsiye ettiğini söylemektedir. Siz de mutlaka yorumlarınızı yazın..

Not: Tilya kürü malzemelerinde belirttiğimiz altın otu aktarlarda kolaylıkla bulabileceğiniz bir bitkidir.

3 YORUM

    • Sedef

      Olur olur benim annem 80 kilo ama 4 gün kullandı gerçekten 1 hafta öncesine kadar olmayan pantolonu oldu kadına bende şok oldum :)) şimdi kullanıyorum bende gayet iyi yalnız birazcık karın ağrısı yapabilir o kadar hiçbir yan etkisi yok :))))

  1. Pingback: Altın Otu Neye İyi Gelir, Çayının Faydaları - Organik Günler