Organik Günler

Sülük Tedavisi – Sülüklerin Faydaları

Sülük Tedavisi - Sülüklerin Faydaları

SÜLÜK HAKKINDA BİLGİ, ALTERNATİF TIP ALANINDA SÜLÜKLERİN KULLANIMI, HASTALIKLARA KARŞI SÜLÜK TEDAVİSİ NASIL YAPILIR?

Organik Günler – Sülük salgısında barındırığı hirudin ve calin maddeleri sayesinde ve ayrıca doğal iç güdülerini de kullanarak bir çok hastalığı tespit eder ve o sorunlu bölgeleri tedavi eder.

Sülüklerin kirli kanı emerek tedavi ettiği bilinir ancak bu doğru değildir. Bilinenin aksine sülük kirli kanı emerek değil emilim sırasında vücuda verdiği salgı sayesinde hastalıklara şifa olur.

CANLI ECZANE LAKAPLI SÜLÜK BİR ÇOK HASTALIĞIN TEDAVİSİNDE MUCİZEVİ SONUÇLAR VERİYOR

Eski çağlardan bu zamanda kadar bir çok dönemde sülükler hastalıklara karşı şifa amaçlı kullanılmıştır. Bir çok çeşidi bulunan tıbbi sülüklerin ülkemizde H.Medicinalis ve H.Verbana olmak üzere 2 çeşidi olduğu bilinir. Şu an dünya üzerinde en fazla sülük ihraç eden ülkelerden birisi de Türkiye’dir. Bir çok hastalığın tedavisinde kullanılan sülük için “Canlı Eczane” lakabı takılmıştır.

KANIMIZDAKİ PIHTILAŞMALARI ÖNLÜYOR, MİKROPLARI ÖLDÜRÜYOR VE DAHA ONLARCA ALANDA SÜLÜK TEDAVİSİ ŞİFA DAĞITIYOR

Sülüğün salgısında pıhtılaşma önleyici, oluşan pıhtıyı eritici, ağrı kesici, mikrop öldürücü, tansiyon dengeleyici, bağışıklık sistemini güçlendirici, kasları gevşetici ve stres gidermeye yarayan maddeler bulunmakta. Bu sayede bu hastalıklara karşı vücuda şifa sağlar.

Tıbbi Sülükler Hangi Hastalıkları Tedavi Eder, Sülüğün Kullanım Alanları ve Faydaları – Sülük Tedavi Hakkında

* Atardamar ve toplardamar tıkanıklarına karşı faydalıdır. Bu sayede kalp, damar rahatsızlıklarına karşı oldukça şifalıdır.
* Varis, iltihaplı veya iltihapsız romatizma ve epilepsi hastalıklarına karşı şifa sağlar.
* Kolesterol ve yüksek tansiyona karşı şifalıdır.
* Kısmi felç hastalarına tavsiye edilir.
* Vücutta oluşan sivilce, çıban, sedef ve egzama gibi deri hastalıklarına karşı sülük çok faydalıdır.

* Göz tansiyonu ve buna bağlı olarak oluşan görme kayıplarına karşı faydalıdır.
* Sülükler işitme kayıplarının tedavisinde kullanılır.
* Migren ve sinüzit başta olmak üzere her türlü baş ağrısına karşı şifa sağlar.
* İyileşmeyen yaralar ve vücutta ki ameliyat izlerine karşı kullanımı mevcuttur.
* İktidarsızlık ve cinsel gücü artırma da etkilidir.
* Üreme organına bağlı hastalıklarda, kısırlık ve hemoroide karşı şifalıdır.
* Kangren oluşmaya başlayan kopuk organ tedavisinde sülükler tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılır.

Eğer tüm bu rahatsızlıklar sizde yoksa bile yılda bir kaç defa yaptıracağınız tıbbi sülük uygulaması ile sülüğün salgısında bulunan güçlü antioksidan sayesinde bir çok hastalığa karşı koruma sağlayabilirsiniz.

Sülük tedavisi hakkında yorumlarınızı, görüş ve önerilerinizi yorum yaparak okurlarımıza iletebilirsiniz. Sağlıcakla kalınız.


-------- Sponsorlu --------

OrganikAbla

Organik, Doğal ve Sağlıklı Yaşam Günlerine beraber ilerlemek için makalelerimi takip edin... Birlikte organik yaşama sımsıkı tutunalım.

10 comments

 • Sülükle göz tedavi edildiğini eski Manisalı sağlık bakanından duymustum. İsmi Suat ti. Ama simdiye kadar ben bundan tedsvi oldum da gözlerim daha iyi görüyor diyen ben duymadım. Şsyet böyle bir şey varsa haberdar olursak sevinirim.

 • Allahım arkadaşım bana ısrarla öneriyor çok büyük şifasının oldugunu söylüyor.antidepresan ilacı kullanıyorum.vertiğo gibi belirtileri var .beyın ultrason.beyin emarı çekildi. Kulak detaylı bakıldı sonuçlar temiz.neticece pisikatra yönlendirildim.arkadaşım öneriyor rahatsızlığına iyi gelicek rahatlayacaksın diyorda beni. Öfüm patlıyor korkudan

 • slm ayagım altında yıllardır kapatamadıgım yara var sülük tedavisi denesem faydası olurmu yada sülük uygulaması yapan ver varsa yazarmısınız

 • Hollandada sülük tedavisi yapan varmı varis için yaptırmak istiyoruz tşk

 • Bence sülük tedavisini yaptırmak gerekir korkan arkadaşlara sesleniyorum ben de çok korkuyordum ama korkulacak bir tarafı yok ısırığı çok çok ince bir sızı gibi inanın dayanılmayacak gibi değil

 • Bende yaptırdım ve çook memnunum menusküs yırtığı vardi dizlerimde onlara yaptirdim bacaklarimda agrilar ve cektirme var onlara yaptirdim sonuc tan elhamdulillah cok menunum rahatladim diyebilirim ve korkacak busey yok suz bakmazsiniz sağlik icin ,ameliyat daha mi kolay ondan daha cok korkmamiz lazim son olarak belime yaptirdim hacamatla birlikte bir seferinde 8 tane yaptirdim korkmayin…

 • Evet bende 2013 kasimda ic dis menusküs ve kismen bag kopmasindan amelyat oldum ve iki sene gibi bir

  fizik tedavisi gordüm ama bir türlü iyilesemedim, bir tavsiye uzerine sülük ve hacamat yaptirarak Allaha

  sükür iylestim. Korkacak hic birsey yok kalin saglicakla

 • bayıltma imkanı yokmudur . ben ne görmeye tahammül edebilirim ne de ısırmalarına