Organik Günler

Evdeki Negatif Enerjiye Tuz, Sirke ve Su


Evinizin her yerinde Tuz (kaya tuzu tavsiyemizdir, kaya tuzu ile ilgili ayrıntılı bilgi için Kaya Tuzu Faydaları – Çankırı Tuz Lambası), Organik Sirke ve Su Bardağı Su koyun. 24 saat sonra çok etkisine şaşıracaksınız!

Negatif enerjinin gücünün ailenin sağlığı için zararlı olabileceğini biliyor muydunuz?

Bunu bilmiyor olabilirsiniz.. negatif enerji, üzüntü, öfke gibi duygularının ortaya çıkmasına neden olur, bu da eviniz her yerinde, çevresindeki ruh halinizi olumsuz etkileyerek yayılabilir.

Neyse ki bu yöntemle, evinizdeki pozitif enerjiyi büyük ölçüde artırabilir ve tüm negatif enerjiyi basit bir numara ile sürükleyebilirsiniz.

Bunu gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz tek şey şu doğal ve basit maddelerdir:
* Tuz – bir çimdik
* Temiz su – 2 yemek kaşığı
* Beyaz sirke – 1 çorba kaşığı
* Şeffaf cam fincan.

Nasıl Yapılır? Cam bardağa su, tuz ve sirkeyi ekleyin. Bu şeffaf cam bardağı siz ve ailenizin çok fazla zaman geçirdikleri bir yerde bırakın; örneğin oturma odanızın bir köşesine bırakabilirsiniz.

Orada 24 saat boyunca cam bardaki tuzun reaksiyonunu gözlemlemelisiniz. Tuzun suyun üstüne yükselebileceğini gözlemleyebilirsiniz. 24 saat sonra bardağı durulayın ve aynı şekilde tekrarlayın.
Gözlemeye devam edin; tuz suyun üzerinde yükselmeye son verdikten sonra evinizin pozitif enerji ile dolmuş demektir.

Bu yöntemi evinizin farklı bölümlerinde de mutlaka deneyin. SAĞLICAKLA KALINIZ. SEVDİKLERİNİZLE PAYLAŞMAYI UNUTMAYIN..


-------- Sponsorlu --------

OrganikAbla

Organik, Doğal ve Sağlıklı Yaşam Günlerine beraber ilerlemek için makalelerimi takip edin... Birlikte organik yaşama sımsıkı tutunalım.

3 comments

  • nagatif enerjiden kuran kerim okuyarak kurtulabiliriz

  • Çorba kaşığı ile yemek kaşığı ölçü olarak vermişsiniz. 2 si arasındaki fark ne ? Ayrıca beyaz sirke yerine üzüm sirkesi olur mu ?