Organik Günler

Zayıflatan Karanfilli Su Kürü ve Faydaları

Zayıflatan Karanfilli Su Kürü ve Faydaları

ZAYIFLATAN, SAĞLIK DOLU ve BOL SIVI İÇMENİZİ SAĞLAYACAK KARANFİLLİ SU KÜRÜ (Zencefil, tarçın ve karanfil karışımı) ile 1 Haftada 3 Kilo Zayıflamak Mümkün…

Organik Günler – Zayıflamak için bir çok yol ve yöntem deneriz. Bu yol ve yöntemlerin en sağlıklı ve sonuç vereni şüphesiz doğal yöntemler ile spor yapmaktır. Karanfilli su kürü düzenli kullanıldığında 1 haftada 3 kilo zayıflama olanağı sağlamaktadır. Karanfil kürü hem kilo vermede hem de bir takım sağlık problemlerine şifa olmaktadır.

Hem 1 haftada 3 kilo zayıflamak hemde karanfilin sağlığa faydalarından yararlanmak istiyorsanız karanfil su kürünü mutlaka uygulamalısınız. Evinizde çok kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bu kür yağ yakıcı özelliği sayesinde istenmeyen kilolardan kurtulmaya yardımcı olur.

Karanfil – Karanfilli Suyun Faydaları

Karanfilli su aynı zamanda güçlü bir antiseptik özelliği olan bir karışımdır. Bu sayede vücutta ki mikropları temizler ve vücutta ki zararlı toksinleri dışarı atmada yardımcı olur. Aynı zamanda karanfil mide bulantısı ve diş eti hastalıklarına karşı da oldukça faydaları olan bir baharattır. Bunların yanında iyi bir idrar söktürücüdür. Karanfilli suyun zayıflamaya olan faydalarını da unutmamak lazım..

Karanfilli Su ile 7 günde 3 kilo Zayıflatan Kür

Malzemeler: 

* 1 adet çubuk tarçın

* 1 yemek kaşığı karanfil

* 1 yemek kaşığı zencefil kökü

* 2 su bardağı su

Zayıflatıcı Karanfilli Su Nasıl Hazırlanır?

Yukarıda yazılı ölçülerde çubuk tarçın, zencefil kökü ve karanfil bir demliğin içerisine konulur. Üzerine 2 su bardağı suyu ilave edin ve tıpkı çay demler gibi demlemeye bırakın. Hazırlamış olduğunuz karanfilli su karışımından sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa öğünlerden yarım saat kadar önce için.

Faydaları Arasında; Karanfilli su metabolizmayı hızlandırır ve tokluk hissi verir. Aynı zamanda vücutta ki toksinlerin atılmasında ve yağ yakımında kolaylık sağlar. Dipnot: Karanfil kürünü uygularken çok yağlı, şekerli ve mayalı hamurlu gıdalardan uzak durursanız çok daha hızlı ve etkili sonuçlar alacaksınız.


-------- Sponsorlu --------

OrganikAbla

Organik, Doğal ve Sağlıklı Yaşam Günlerine beraber ilerlemek için makalelerimi takip edin... Birlikte organik yaşama sımsıkı tutunalım.

10 comments

 • slm bu gün karanfilli çaya başlıyorum inş dediğiniz gibi haftada 3 kilo veririm ve burda sizede faydası olduğunu anlatırım

 • Ekleyecegimiz su soğuk mu olacak.
  Bu kürü günlük mu hazirliyicaz.
  Kullanmaya kaç hafta edecez

 • Tarif biraz daha aciklamali yazilmaliydi.
  ARIFE TARIF LAZIM. !!!

 • Tarifi tam anlaşılır değil, demleme den kasıt kaynamış suyu karışıma döküp bekletmek mi ?

 • Bu tür masalları eksiksiz anlatana rastlamadım. Kaynatılmayacaksa çaydanlığa niçin koyuyoruz? Kaynatılacaksa kaç dakika? İçim soğuk mu, sıcak mı? İki bardak su konulup günde iki kere içileceğine göre, her gün yenisi hazırlanacak diye anlaşılıyor. Bence 7 günlük kür bitince ara vermek lâzım. Çünkü böbrekleri korumak gerekir. Böbrekleri sorunlu olanların yapması doğru olmaz…