Organik Günler

Kalça ve Basen Eriten Çay

Kalça ve Basen Eriten Çay

Kalça ve Basen Eriten, ayrıca tam bir selülit giderici olan bitki çayı

Bir çok kadın kalça ve basenlerde oluşan fazla kilolardan, yağlardan ve selülitlerden oldukça şikayetçidir. Özellikle kış aylarında hareketsizlikten vb. durumlardan dolayı daha kolay kilo alımı gerçekleştirir.

Eğer fazla kilolarınızdan ve özellikle kalça – basen bölgesinde oluşan yağlanmayı engellemek istiyorsanız sizin için hazırladığımız kalça ve basen eriten çay sayesinde kolaylıkla kalça ve basenlerde ki yağlarınızı eritmek mümkün.

Kalça ve Basenleri Eritmek İçin;

Bu mucizevi çay sayesinde kalça ve basenlerdeki yağlarınızı eritebilir aynı zamanda selülitlerinizden de kurtulabilirsiniz. Kalça ve basen eritme özellikle Türk kadınlarının çözmeye çalıştığı bir sorundur. Aşağıda vereceğimiz tarif bir çoğunuzun bu problemine fayda sağlayacaktır.

Kalça ve Basen Eriten Çayın Faydaları

Özellikle kalça ve basen bölgelerindeki fazla kilolar ve yağları vermek oldukça zordur. Kilo almaya daha çok aşağıdan başlarız ve bu bölgelerde ki kilolarımız maalesef daha kalıcıdır. Fakat asla umutsuzluğa kapılmamamız gerek, bu çay sayesinde istediğiniz kiloya kolaylıkla inebilir ve bölgesel zayıflama sağlayabilirsiniz.

Bu çayla birlikte yapacağınız egzersiz ve bir diyet programınında oldukça etkili olacağını söyleyebiliriz. Eğer bir süre azimli bir şekilde sizin için hazırladığımız bu çayı uygularsanız ve bir takım kalça ve basen egzersizleri yaparsanız kısa sürede etkili sonuçlar alacaksınız.

Malzemelerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu çayın içerisindeki bitkiler direkt olarak kalça ve basen bölgelerinde etkisi olan bitkilerdir. Tarif edildiği gibi hazırlandığında ve uygulandığında bölgesel olarak zayıflamanız, artı olarak bu bölgelerdeki selülitlerden kurtulmanız mümkün olacaktır.

Kalça ve Basen Eriten Çay için Gerekli Malzemeler:

1 Tutam Sinameki Otu

1 Tutam Kuşburnu

1 Tutam Funda Yaprağı

1 Tutam Rezene

1 Tutam Papatya

Su

Hazırlanışı:

İlk olarak bir demlik içerisine bir miktar suyu ilave edelim.

Ardından öncelikle bir müddet suyu ısıtalım.

Kaynamaya yakın bir zamanda bütün malzemeleri demliğin içerisine ilave edelim.

Tüm malzemeleri ekledikten sonra demlenmesi için bir müddet bekliyoruz.

Demlendikten sonra süzerek tüketebilirsiniz.

Kalça – Basen Eriten Çayın Uygulanışı: Hazırlamış olduğunuz bu çayı 10 gün boyunca her sabah 1 bardak içmeniz gerekiyor. 10 gün düzenli kullanımı sonrasında kalça ve basen bölgesindeki yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Karışımın içerisinde bulunan şifalı otlar basen ve kalça bölgesindeki yağların erimesinde oldukça etkili bitkilerdir. Yazının başında da belirttiğimiz gibi bu karışımın selülit giderici etkisi de bilinmektedir.


-------- Sponsorlu --------

OrganikAbla

Organik, Doğal ve Sağlıklı Yaşam Günlerine beraber ilerlemek için makalelerimi takip edin... Birlikte organik yaşama sımsıkı tutunalım.

1 comment

  • Peki on gün yaptıktan sonrà ara verilecek sonra bidaha kacgun sonra başlanmalı. ?