Organik Günler

Isırgan Otu Ebegümeci Kürü Faydaları

Isırgan Otu Ebegümeci Kürü

Son yıllarda akciğer kanserine yakalanma oranı gittikçe artıyor. Çevresel ve diğer faktörler bu hastalığın oluşmasını sağlıyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hocamızın tarifini verdiği ısırgan otu ve ebegümeci kürü faydaları ile akciğer kanserine çare oluyor..

Organik Günler – Akciğer kanserinin yaygınlaşmasının başlıca sebebi çevresel faktörler olarak biliniyor. Çalışma ortamında ki kötü hava koşulları, arabaların artışı sebebiyle havada ki egzoz dumanları, kirli hava kanseri tetikleyen sebeplerden bazıları. Tabi ki bir de sigara tüketimi herkesin bildiği üzere sebep olan etkenlerden bir tanesi bunun yanında akciğer kanseri bazende genetik olarak kendini göstermektedir.

Isırgan otu ve ebegümeci ile hazırlanan İbrahim Saraçoğlu kürü hastalıklara şifa kaynağı oluyor, faydaları ile kullananları şaşırtıyor…

EBEGÜMECİ: Doğada kendiliğinden yetişebilen, mor renkli çiçekleri olan ebegümeci’nin yaprakları faydalı bir sebze olarak yemek ve salatalarda, çiçekleri ise ilaç ve alternatif tıp karışımlarında kullanılır. Kurutulmuş yapraklarının aktarlarda satışı yapılmaktadır. Çayının hazır paketlerde satışı yapılmaktadır.

 ISIRGAN OTU: Doğada kendi kendine yetişen, kökünden yapraklarına kadar, tohumları dahi çok şifalı olan bir bitkidir. En şifalı bitkiler arasında gösterilir. Eski çağlardan günümüze kadar sağlık alanında çok büyük bir öneme sahiptir. İlaç sanayi ve kozmetik firmaları tarafından da sürekli kullanılır.

Ebegümeci ve ısırgan otu kürü akciğer kanserine yeni yakalanmış kişiler için oldukça etkili bir kür. Bu kür sayesinde hastalığı tamamen ortadan kaldırmak da mümkün..

Akciğer Kanseri İçin Isırgan Otu – Ebegümeci Kürü Nasıl Yapılır?
Gerekli Malzemeler; 

? 1 bardak klorsuz su

? 1 tatlı kaşığı ısırgan otu

? 1 tatlı kaşığı ebegümeci

Ebegümeci – Isırgan Otu Kürü Nasıl Hazırlanır?

Kürün Yapılışı: İlk olarak 1 bardak klorsuz suyu kaynatın. Kaynamaya başladıktan sonra 1 tatlı kaşığı ısırgan otunu ve 1 tatlı kaşığı ebegümecini kaynayan suya ilave edin. Malzemeleri ekledikten sonra 6 dakika kaynatın. 6 dakikadan sonra ocağın altını kapatın ve sıcak haldeyken süzün.

İbrahim Saraçoğlu’nun Ebegümeci Isırgan Otu Kürü Nasıl Uygulanır?

Uygulanışı: Hazırladığınız bu kürü sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa içmelisiniz. Karışım ılıdıktan sonra sabah kahvaltısından 15 dakika önce ve akşam yemeğinden 2 saat sonra içilmelidir. Bu kürü 1 ay boyunca düzenli olarak uygulayın. Akciğer kanseri için uygulayacağınız bu kürü her gün taze olarak hazırlamanız gerektiğini unutmayın.

Peki, Akciğer Kanserini Önleyici, Koruyucu ve Faydalı Olan Besinler Nelerdir?

? Tere

? Isırgan Otu

? Ebegümeci

? Taze sıkılmış havuç suyu

? Keçiboynuzu pekmezi (Konu ile ilgili ayrıca bakınız Keçiboynuzu (HARNUP) Akciğer Temizleme Kürü)

Okurlarımızla paylaşmış olduğu ısırgan otu ebegümeci kürü için İbrahim Saraçoğlu hocamıza teşekkürlerimizi iletiyoruz. Kürü yapanların soru ve önerilerini, değerli yorumlarınızı bekliyoruz. Sağlıcakla Kalın… Organik Yaşam Günleri Gönüllüsü


-------- Sponsorlu --------

OrganikAbla

Organik, Doğal ve Sağlıklı Yaşam Günlerine beraber ilerlemek için makalelerimi takip edin... Birlikte organik yaşama sımsıkı tutunalım.

4 comments

  • 10 YAŞINA GİREN TORUNUM KIZ ÇOCUĞU 20 DEN FAZLA ÇRŞİTLİ DOKTORLARA GÖTÜRDÜK HERMİRİ BİR MASAL ANLATDILAR SONUÇTA 1 TANESİ GERRAHPAŞAYA GÖNDERDİ VE ROMOTOİDATRİT HASTALIĞININ OLDUĞUNU ÖĞRENDİK 7 YILDIR HASTALIK GİTMEDİ HERHAFDA İNELERİ VE HAPLARIYLA GÖZ DAMLALARIYLA YAŞATIYORUZ MADEMKİ BİTKİSEL İLAÇLAR FAYDALI NEDEN DEVLET AÇIKLAMIYOR NEDEN BU SAYFAYI OKUYAN NEDEN DEVLET AÇIKLAMIYOR SİZE SORUYOUM İSİRGAN OTU VE KİRAZSAPI BU HASTALIK İÇİN İLAÇ OLDUĞUNU SARAC OĞLU BİLDİRİYOR LÜTFEN İNSANLIK ADINA BAŞKA BİTKİ BU HASTALIKA İYİ GELDİĞİNİ BİLEN VARSA NUMARAM 0532 383 50 38 İSA

  • Benim babam akciğer kanseri ve Biz yeni öğrendik ama 4 üncü evre de suan daha etkili bir kurunuz warmi hocam suan herseyi care olarak görüyorum aynı zamanda beyninde sıçramis durumda lütfen yardımci olun