Organik Günler
Hakkımızda – Vizyonumuz

Hakkımızda – Vizyonumuz

organik gunler logo

OrganikGunler.com 2015 Kasım ayı itibariyle kurularak hizmet vermeye başlamıştır.

Kuruluş amacımız organik yaşam felsefesini günümüz ve yarının nesillerine tanıtarak yaşatmak. Her gün git gide kuraklaşan iklimimiz, beraberinde gelen yanlış tarım uygulamaları ve tükettiğimiz gıdalardaki sağlığımıza zararlı yiyeceklere karşı sağlıklı kalabilmek için yapılması gerekenleri, almamız gereken önlemleri ve bunlarla ilgili uzmanlarımızın tavsiyelerini okurlarımıza aktarmak temel hedefimizdir.

Oluşturacağımız organik yaşamı destekleyen takipçi kitlesi ile beraber sağlıklı yaşam, doğal beslenme ve organik tarım uygulamalarını sürekli destekleyerek katkı sağlayacağız.

Organik Günler internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında paylaşılan tüm içerikler uzman editör ve yazarlarımız tarafından hazırlanıp danışmanlar kontrolünde bir çok kaynaktan teyit edilip doğruluğu anlaşıldıktan sonra yayınlanmaktadır.

Ekibimizde hizmet veren organik yaşam gönüllülerini tanımak istiyorsanız, KÜNYE bölümünden ulaşabilirsiniz. Bizlere katılmak veya desteklerinizi paylaşmak için bu bölümden irtibat kurabilirsiniz.

Ayrıca katkı sağlayabileceğini düşündüğünüz tüm makale ve yararlı içerikleri İLETİŞİM sayfasında yer alan mail adreslerine göndererek yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sizlerin de organik yaşam günlerine katkı sağlamanız bize güç ve mutluluk verecektir.

Sitemizde rastladığınız hatalı veya okurların yanlış algılayabileceğini düşündüğünüz her türlü yazı, görsel ve yorumları mutlaka sikayet@OrganikGunler.com mail adresine iletiniz.

Her türlü öneri , görüş ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. iletisim@OrganikGunler.com