Organik Günler

El Ayak Terlemesine Kırkkilit Adaçayı Kürü

El Ayak Terlemesine Kırkkilit Adaçayı Kürü

Özellikle stres halinde daha çok etkisini gösteren el ve ayak terlemesinden Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hocamızın tarifini vermiş olduğu kırkkilit otu, adaçayı ve aslan pençesi ile hazırlanan kür sayesinde kurtulmanız artık mümkün.

Düzenli olarak uyguladığınızda çok faydasını göreceğiniz bu kürün tüm ayrıntıları yazımızda…

Her yaş ve cinsiyette görülebilen el ve ayak terleme sorunu genetik olarak da nesilden nesile aktarılan bir problemdir. Dünya’da daha çok Japonlarda görülmüş ve aktarılmaya devam etmektedir. El ve ayak terlemesinin bir çok sebebi olabilir. Eğer çok aşırı bir terleme gerçekleşiyorsa terlemenin sebebini tespit etmek için mutlaka doktora görünmenizi tavsiye ederiz.

Genellikle çocukluk zamanlarında başlayan bu durum strese bağlı olarak da zaman zaman çoğalmaktadır. Psikolojik etkiler, heyecan veya terlemenin hatırlanması ile bile kendini gösterebilen bir rahatsızlıktır.

El ayak terlemesi yaşayan hastaların ilk olarak Endokrinoloji uzmanına muayene olmasını tavsiye ederiz. Hastalığın asıl sebebi öğrenilmeli buna uygun tedavi yöntemleri belirlenmelidir.

Eğer sizde el ve ayak terlemesi yaşıyor, bu durumdan rahatsızsanız ve el ve ayak terlemesi için bitkisel çözüm arıyorsanız da mutlaka İbrahim Saraçoğlu’nun bu kürünü uygulayın.

El ve Ayak Terlemeleri Önleyici Kür

El ve Ayak Terlemelerini Önleyen Kürün Yapılışı için Gerekli Malzemeler:

1 tutam kırkkilit otu

1 tutam adaçayı

1 tutam testeredişli aslan pençesi

1 bardak klorsuz su

El ve Ayak Terlemeleri Önleyici Kür Nasıl Hazırlanır?

1 su bardağı klorsuz suyun içerisine 1 tutam kırkkilit otu, 1 tutam adaçayı ve 1 tutam testere dişli aslanpençesi otu ilave edilir. Karışım yaklaşık olarak 7-8 dakika kaynatılır. 7-8 dakika sonra ocağın altını kapattın ve karışımı ılımaya bırakın. Ilıdıktan sonra süzerek içebilirsiniz.

Kırkkilit, Adaçayı ve Aslan Pençesi İle El ve Ayak Terlemesi Önleyici Kür Nasıl Uygulanır?

Hazırlamış olduğunuz el ayak terlemesi kürünü sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulamalısınız. 1 ay boyunca düzenli olarak uygulayın. Dipnot: Her gün taze olarak hazırlayın.


-------- Sponsorlu --------

OrganikAbla

Organik, Doğal ve Sağlıklı Yaşam Günlerine beraber ilerlemek için makalelerimi takip edin... Birlikte organik yaşama sımsıkı tutunalım.

1 comment

  • Merhaba 3.5 yaşında kızım var el ve ayak terlemesi var.acaba bu yaştaki çocupa kırkkilit otu uygulaması yapsak yan etkisi olurmu.ameliyat ettirsek şeker hastası olabilir diyorlar doğrumudur.