Organik Günler

Limon ve Tarçınlı Bu İçecek ile Sadece 1 Haftada 4 Kilo Vereceksiniz


BAL, LİMON VE TARÇIN ÖZLÜ İÇECEK SADECE 1 HAFTADA 4 KİLO VERMENİZE YARDIMCI OLUYOR
Uzun süredir kilo vermeyi deneyip, başarısız mı oluyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz, ihtiyacınız olan şey bizde saklı. Bu kür ile bugün tamamen doğal malzemeler kullanarak bir haftada 4 kilo vermenize yardımcı olacağız!

Tarçınlı Limonlı Zayıflama Kürü Nasıl Yapılır?

Bal, tarçın ve limondan oluşan bu karışımın malzemeleri muhtemelen mutfağınızda şu an bile hazır. Bu malzemeler açlık krizleri yaşatmadan ve tokluk sürenizi uzatarak vücudunuzu toksinlerden arındırıp yağ yakmanıza yardımcı olacaklar.

Bunun yanında, karışım vücudunuzu alkalileştirip sizi daha iyi çok yakmaya teşvik edecektir. Bu içecek sindirim sisteminize de besin emilimine de iyi gelerek kilo vermeyi daha etkili kılacaktır.

Şimdi nasıl yapıldığını anlatıyoruz.

Kür için Gerekli Malzemeler: 1 bardak sıcak su, 1 yemek kaşığı bal, Limon suyu (Bir limonun yarısı), 1 çay kaşığı toz tarçın

Karışımın Hazırlanışı: Toz tarçını bir bardağa koyalım, balı, limon suyunu kıvam alana kadar karıştıralım. Sonra sıcak suyu da ekleyip yeniden karıştıralım. Bu içeceği her sabah aç karna içiyoruz ve bir haftada da kilolarımızı veriyoruz!


-------- Sponsorlu --------

OrganikAbla

Organik, Doğal ve Sağlıklı Yaşam Günlerine beraber ilerlemek için makalelerimi takip edin... Birlikte organik yaşama sımsıkı tutunalım.

3 comments

  • Arkadaşlar bunu deneyen varmı acaba yüksek tansiyonu olan kişilerde etkisi ne kadardır ve ne kadar süre ile bu küre devam edilmeli.

    • Denedim ve başarılı oldu.yalnız bununla birlikte hergün mekik hareketleri yaptım ve gözle görülür şekilde yağ yaktım.tavsiye ederim.