Organik Günler

Akciğerdeki Mukusları Temizleyen Doğal Kür


Akciğerler, bağışıklık sisteminiz için çok önemlidir, çünkü birincil işlevi, oksijeni teneffüs etmek ve depolamak ve burun yoluyla karbondioksit vermektir. Ancak burnumuz mukuslardan dolayı tıkanırsa akciğerleri olumsuz etkiler.

Aşağıdaki içecek, bağışıklık sisteminizi güçlendirecek ve akciğerlerden mukus dışarı atacaktır.

Mukusları Temizleyici Kür için Gerekli Malzemeler;
1 çorba kaşığı bal ( organik doğal bal tavsiyemizdir )
1 yemek kaşığı zencefil tozu
4 taze sıkılmış limon
2 gr. yulaf
1 su bardağı arıtılmış su

Akciğerlerden Mukusu Temizleyen Kür Nasıl Yapılır?

Yulafları durulayın ardından su ve zencefille karıştırın. Karışımı birkaç dakika kaynatın. Soğuduktan sonra bal ve limon suyu ilave edin ve gece boyunca bekletin.
Buzdolabında saklayın “1 haftaya kadar kullanabilirsiniz”

Nasıl kullanılır: Her sabah aç karnına bu içecekten 30-40 ml içilir. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için bunu 40 gün boyunca tekrarlayın. Daha sonra 15 günlük ara verin ve tedaviyi 40 gün daha tekrarlayın. Ayrıca her türlü virüs ve bakteri önlemek için bağışıklıklarını güçlendirecektir.

AKCİĞERLER İÇİN KEÇİBOYNUZU KÜRÜNE GÖZ ATIN
Keçiboynuzu (harnup) ile Akciğer Temizleme Kürü


-------- Sponsorlu --------

OrganikAbla

Organik, Doğal ve Sağlıklı Yaşam Günlerine beraber ilerlemek için makalelerimi takip edin... Birlikte organik yaşama sımsıkı tutunalım.

2 comments

  • Acaba yulaf taze mi kuru paketten neden bulacaz bi de yıkayın Nası ykanacak açıklarsanız memnun olurum kronik bronşit ve astım hastasıyım bi türlü balgam mukus çıkaramıyorum ..şimdiden teşekürler