Organik Günler

Aç Karnına Limonlu Su İçen Kişi Bu Hastalıklardan Kurtulur


Limonlu su tüketmenin faydalarını eminiz ki daha önce de çok defa duymuşsunuzdur. Limonlu suyu aç karna ya da tok karna tüketip faydalarından yararlanabilirsiniz. Yalnız 30 gün süresince aç karna limonlu su tüketmenin faydaları sizleri çok şaşırtacak.

Aç karnınıza 30 gün süresince limonlu su tüketmek;

Limonlu suyu ılıkken içmenin sizlere tıbbi ve antiseptik açıdan etkilerini gelin beraber öğrenelim.

Bağışıklık sisteminizi güçlendirir
Bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve grip tarzı hastalıkları engeller. Enfeksiyondan kaynaklanan hastalıkların sebep olduğu bakterilerin de çoğalıp büyümesini engeller.

Romatizmayı önler
Romatizmaya sebep olan ürik asidi eriterek düzenli tüketildiği takdirde romatizma benzeri hastalıkların oluşmasını da engeller. Romatizması olan kişiler limonlu suyu tükettikleri takdirde romatizmalarının hafiflediğini hissedeceklerdir.

Karaciğerin yenilenmesi sağlar
Midenizin ekşidiğini hissettiğiniz durumlarda limonlu suyu tüketirseniz mideniz rahatlayacaktır. Limonlu su ayrıca karaciğerinize enerji vererek; kalsiyum ve oksijen seviyelerini dengeleyip karaciğerin kuvvetlenmesini sağlar.

Kanser riskini azaltır
Kanseri önlemenin yollarından biri de limonlu sudur. Araştırma bulguları gösteriyor ki; limonlu su tüketmek tümör oluşumunu engelleyip kanser riskini azaltıyor.


-------- Sponsorlu --------

Hatun Medya